Apie mus

Kodėl mes

„Equite“ yra privati Baltijos regiono įmonė, atliekanti alternatyvias investicijas į įvairų turtą. Mes bendradarbiaujame su itin potencialiomis mažomis ir vidutinėmis įmonėmis, padėdami joms pasiekti geriausių rezultatų ir užtikrinti tvarų poveikį – pramonei, regionui, pasauliui.

Lankstumas

Mūsų pasirinkta mišrių investicijų kryptis reiškia, kad kartu surasime tokią strategiją ir partnerystės formą, kuri šiuo metu yra tinkamiausia, kad padėtų Jums augti ir klestėti. Kiekvieną situaciją vertiname individualiai – lanksčiai, nes tai būtina, norint konkuruoti sparčiai besikeičiančiame pasaulyje.

Patirtis

Įmonėms siūlome mūsų komandos patirtį formuojant tarptautinės rinkos lyderius. Taikome nestandartinį požiūrį įžvelgti galimybes kliūtyse, jomis pasinaudoti ir surasti būdų nuolat tobulinti veiklą, taip pat verslui siūlome atitinkamą pagalbą (teisinę, finansinę, valdymo konsultacijų ir kt.) ir atveriame galimybes atrasti naujų galimų partnerių, tikslų ir investuotojų.

Požiūris

Mes, kaip aktyvus partneris, visus savo ryšius kuriame remdamiesi abipuse pagarba ir atviru bendravimu. Siekiame kurti ilgalaikę vertę mūsų investuotojams, remiamoms įmonėms ir plačiajai visuomenei – skaidriai, sąžiningai ir profesionaliai.

Mūsų vertybės
Equite
Sąžiningumas

Sąžiningumas ir profesionalumas yra visos mūsų veiklos pagrindas.

Equite
Atsakingumas

Mes prisiimame atsakomybę už savo veiksmus ir vykdome visus savo įsipareigojimus.

Equite
Inovacijos

Manome, kad novatoriški sprendimai ir verslumas yra būtina sėkmės sąlyga.

Equite
Partnerystė

Kuriame tvirtas partnerystes ir manome, kad įvairovė padeda pasiekti puikių rezultatų.

Equite
Teigiamas poveikis

Visi mūsų projektai prisideda prie žmonių, bendruomenių ir viso pasaulio gerovės.