Komanda

Vilius Kavaliauskas

Generalinis direktorius | Steigėjas
Equite

Daugiau kaip 16 metų investavimo ir verslo valdymo patirtis. Didelė įmonių ir komercinės bankininkystės, įmonių susijungimų ir įsigijimų, privataus kapitalo, turtu užtikrintų paskolų, projektų finansavimo ir kitų investicijų patirtis. Viliaus aistra – kurti vertę akcininkams, investuotojams ir partneriams puikiai išmanant rinkas. Jo tikslas – užtikrinti augimo pelningumą ir darbuotojų įsitraukimą, kuriant vertę daugybei suinteresuotųjų šalių: akcininkams, investuotojams, partneriams, darbuotojams ir visuomenei.

Aurimas Sanikovas

Finansų direktorius | Partneris
Equite

13 metų investicijų valdymo, verslo plėtros, finansinių operacijų ir lėšų pritraukimo tarptautinėse kapitalo ir skolos rinkose patirtis. Buvęs „Avia Solutions Group“ finansų direktorius ir valdybos narys, „PwC“ vadovas, „Auga Group“ stebėtojų tarybos narys. Aurimas yra įgijęs magistro laipsnį Vilniaus universitete, dalyvavęs mainų programoje Kopenhagos universitete, yra ACCA narys.

Vytautas Staugaitis

Rizikos kapitalo padalinio vadovas | Partneris
Equite

Daugiau kaip 10 metų patirtis verslo konsultacijų srityje, dirbant tiek išorės, tiek vidaus konsultantu pirmaujančiose šio sektoriaus įmonėse. Vytauto specializacijos – strateginis konsultavimas, veiklos tobulinimas, įmonių susijungimai bei įsigijimai. Jis turi patirties įgyvendinant sudėtingus projektus ir sandorius įvairiuose žemynuose, taip pat vadovavimo daugiau nei 100 darbuotojų komandoms patirties. Daugiausia dėmesio skiria gamybos, telekomunikacijų, transporto ir paslaugų sektoriams.

Agnius Tamošaitis

Nekilnojamojo turto padalinio vadovas | Partneris
Equite

Agnius Tamošaitis nekilnojamojo turto rinkoje jau 20 metų. Įvairiose „Invalda“ grupės NT įmonėse nuo 2003 m. iki 2021 m. užėmė vadovaujančias pozicijas, buvo „Inreal“ grupės NT Valdymo bei vystymo departamentų vadovas, atsakingas už NT objektų įsigijimus, plėtros procesą ir realizaciją (nuomą arba pardavimą). Vadovaudamas NT komandai Agnius sukaupė patirtį įgyvendindamas įvairius komercinio, gyvenamojo, logistikos / gamybos ir kt. projektus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Neringoje. Viso išplėtojo daugiau kaip 50 NT projektų, kurių suminė vertė siekia 200 M EUR.

Nuo 2021 m. Agnius prisijungė prie „Equite“ grupės, kaip partneris ir NT padalinio vadovas. Išsilavinimas: BMI EMBA, VU Vadybos magistro ir bakalauro laipsniai.

Inga Mažvilaitė

Investicijų direktorė
Equite

Daugiau kaip 12 metų patirtis įmonių susijungimų ir įsigijimų srityje pirmaujančiose Lietuvos advokatų kontorose. Per savo karjerą Inga atstovavo daugybei verslo klientų, taip pat finansinių ir strateginių investuotojų, vykdė daugelį tarptautinių ir vietinių susijungimų ir įsigijimų sandorių, todėl gerai išmano investavimo procesą iš vidaus.

Birutė Žemgulytė

Investicijų specialistė
Equite