Slapukai

Įžanga

Mūsų svetainėje www.equite.lt naudojami slapukai ir kiti susiję indikatoriai, kurie yra paminėti žemiau (patogumo dėlei visi slapukai ir indikatoriai vadinami „slapukais“). Slapukus taip pat talpina trečiosios šalys, su kuriomis bendraujame. Žemiau esančiame dokumente informuojame apie slapukų naudojimą mūsų svetainėje.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra mažas paprastas failas, kuris siunčiamas kartu su šios svetainės puslapiais ir išsaugomas Jūsų naršyklės Jūsų kompiuterio ar kito įrenginio standžiajame diske. Tikslas yra leisti svetainei kurį laiką prisiminti Jūsų veiksmus ir nustatymus (pvz., prisijungimo vardą, kalbą, raidinius ir skaitmeninius nustatymus ir kitus vaizdo nustatymus), kad Jums nereikėtų jų įvesti kiekvieną kartą, kai apsilankote svetainėje arba naršant atskirose svetainėse. Jame saugoma informacija gali būti grąžinta į mūsų arba atitinkamų trečiųjų šalių serverius vėlesnio apsilankymo metu.

  • Pirmosios šalies slapukai yra slapukai, kuriuos nustato svetainė, kurioje lankotės. Juos skaityti gali tik ta svetainė. Be to, svetainė gali naudoti išorines paslaugas, kurios taip pat nustato savo slapukus, vadinamus trečiųjų šalių slapukais;
  • Nuolatiniai slapukai yra Jūsų kompiuteryje išsaugoti slapukai, kurie neištrinami automatiškai, kai uždarote naršyklę, priešingai nei sesijos slapukai, kurie ištrinami, kai uždarote naršyklę.
  • Trečiosios šalies slapukai yra slapukai, saugomi kitame domene, nei Jūs šiuo metu lankotės. Trečiųjų šalių slapukai dažniausiai naudojami vartotojų duomenims rinkti svetainės analizės tikslais, sekti vartotojų kelionę iš vienos svetainės į kitą ir rodyti svetainėse aktualias reklamas. Atkreipiame dėmesį, kad mūsų naudojami trečiųjų šalių slapukai ir informacija apie trečiųjų šalių naudojimą ir dalijimąsi duomenimis yra nurodyti 6 skyriuje. Atkreipiame dėmesį, kad 6 skyriuje pateikiamos nuorodos į svetaines, kurios priklauso trečiosioms šalims ir kurių mes negalime kontroliuoti bei neatsakome už jų turinį. Priimdami trečiųjų šalių slapukus taip pat sutinkate su atitinkamų paslaugų teikėjų privatumo politika. Kilus klausimams, susisiekite su mumis el. paštu privacy@equite.lt.

Kas yra skriptai?

Skriptas yra programos kodo dalis, naudojama mūsų svetainei tinkamai ir interaktyviai veikti. Šis kodas veikia mūsų serveryje arba Jūsų įrenginyje.

Kas yra žiniatinklio švyturys (angl. web beacon)?

Žiniatinklio švyturys (arba pikselių žyma) yra maža, nematoma teksto arba vaizdo dalis svetainėje, naudojama srautui svetainėje stebėti. Tam, naudojant žiniatinklio švyturius, yra saugomi įvairūs duomenys apie Jus.

Slapukai

Techniniai arba funkciniai slapukai

Kai kurie slapukai užtikrina, kad tam tikros svetainės dalys veiktų tinkamai ir kad Jūsų vartotojo nuostatos liktų žinomos. Naudodami funkcinius slapukus palengviname apsilankymą mūsų svetainėje. Tokiu būdu Jums nereikia pakartotinai įvesti tos pačios informacijos lankantis mūsų svetainėje ir, pavyzdžiui, prekės lieka Jūsų pirkinių krepšelyje tol, kol nesumokėsite. Šiuos slapukus galime patalpinti beJjūsų sutikimo.

Statistikos slapukai

Naudojame statistikos slapukus siekdami optimizuoti savo vartotojų patirtį svetainėje. Šių statistikos slapukų pagalba gauname įžvalgų apie mūsų svetainės naudojimą. Statistikos slapukų naudojimui mums reikalingas Jūsų leidimas.

Rinkodaros / sekimo slapukai

Rinkodaros / sekimo slapukai yra slapukai arba bet kuri kita vietinės saugyklos forma, naudojama kurti vartotojų profilius reklamai rodyti arba sekti vartotoją šioje svetainėje arba keliose svetainėse panašiais rinkodaros tikslais.