Strategija

Žalioji ekonomika

Siekdami sukurti ilgalaikę, tvarią vertę, aktyviai remiame projektus, padedančius kurti mažai anglies dioksido išskiriančią, efektyviai išteklius naudojančią ir vienodai prieinamą prekių ir paslaugų ekosistemą. Ypatingą dėmesį skiriame keturiems Europos Sąjungos „žaliosios ekonomikos“ prioritetams: energetikos sektoriaus dekarbonizacijai, pastatų energijos efektyvumo didinimui, siekiui transportą padaryti ekologiškesnį ir atitinkamų pramonės inovacijų skatinimui. Didelio galimo poveikio iniciatyvoms pasitelkiame visas atitinkamas kapitalo ir partnerystės formas.

Equite

Privatus kapitalas

Mums malonu padėti įmonėms atrasti didesnių galimybių ir jomis pasinaudoti. Organiškai, perkant ir kuriant arba ieškant kitų būdų. Investuojame ne tik į pradedančias veikti, bet ir į gerai įsitvirtinusias įmones, kurioms mūsų kapitalas, įžvalgos ir ryšiai gali padėti sukurti reikšmingą papildomą vertę. Svarbu padėti vadovų komandoms atrasti galimybių ir jomis pasinaudoti, kad jų bendrovės taptų didesnės, geresnės ir gebančios ilgam užsitikrinti ženklų pelną.

Equite

Nekilnojamasis turtas

Investuojame į kokybišką Baltijos regiono nuosavybę, kur matome didelių papildomos vertės sukūrimo galimybių pasitelkiant tikslingą turto valdymą. Nuosekliai dirbame, siekdami didinti poveikį ir pajamas, gilindamiesi į ekonomines ir demografines tendencijas ir panaudodami savo pačių bei mūsų partnerių veiklos patirtį. Tai iš esmės reiškia aukščiausios klasės valdymą ir investavimą į turtą, siekiant jį patobulinti.

Equite

Rizikos kapitalas

Norint kurti įmones, galinčias daryti didelį poveikį rinkoms ir visuomenei, reikia kapitalo, žinių ir ryšių. Mes suteikiame šį pirminį atspirties tašką energingiems žmonėms, turintiems puikių naujų verslo idėjų. Mes, kaip aktyvus partneris, turintis strateginę viziją ir praktinę patirtį, visada pasirengę lemiamomis akimirkomis bendrovėms padėti pakloti ilgalaikės sėkmės pamatus, pritraukti talentų ir klientų, sukurti verslo modelį ir kt.

Equite