Įžvalgos

2023 / 03 / 13

Iš Baltijos šalių, bet ne Baltijos šalyse: startuolio „Sherlook“ atvejo analizė

2023 m. kovo mėn. „Equite“ partneris ir rizikos kapitalo padalinio vadovas Vytautas Staugaitis kaip pranešėjas dalyvavo 13‑toje kasmetinėje apskritojo stalo diskusijoje „Kapitalo ir finansų rinkos bei susijungimai ir įsigijimai (saugumo struktūros pokyčių metu)“. Jis pristatė vieną iš mūsų įmonės projektų – startuolį „Sherlook“.

Savo pristatyme „Iš Baltijos šalių, bet ne Baltijos šalyse“ jis pasidalino įžvalgomis apie dabartinę rinką, atsižvelgdamas į skaitmenizacijos pažangą ir žmogiškąjį kapitalą, ir motyvuojančiais patarimais, kaip įgyvendinti idėją, dėl kurios kyla klausimas „kada“, o ne „ar“.

„Galvojant apie Baltijos šalių (kapitalo) rinkas, reikia galvoti ne tik apie riziką ir pelną, likvidžias ir fiksuotas pajamas, bet ir apie žmogiškojo kapitalo bei talentų fondą, kuris per pastaruosius 20 metų nepaprastai išaugo, ir apie įgytus unikalius įgūdžius bei praktines žinias. Pasinaudokite tuo.“

Vytautas Staugaitis

Renginį, pritraukusį svarbiausius ekspertus iš Lietuvos, Norvegijos, Lenkijos ir Estijos, organizavo Estijos prekybos rūmai Lietuvoje kartu su Norvegijos – Lietuvos prekybos rūmais Lietuvoje, Suomijos – Lietuvos prekybos rūmais, Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmais ir advokatų kontora „PRIMUS Legal Advisors“.